Wymiana szyb Piaseczno

Szukasz sprawdzonego miejsca oferującego usługi naprawy i wymiany szyb w Piasecznie lub okolicach? Firma Auto Elawi od lat zajmuje się profesjonalnym świadczeniem usług w zakresie dbania o auto szyby w Piasecznie. Mamy dostęp do świetnie zaopatrzonego serwisu samochodowego, w którym dbamy o wizualne aspekty Państwa pojazdów. Nasza firma mieści się w Piasecznie - Jastrzębiu przy ul. Jastrzębskiej 10 D.

Auto szyby w Piasecznie - oferta

Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem montażystów, którzy są w stanie uporać się z każdym problemem. Podczas usługi wymiany lub naprawy szyb samochodowych w Piasecznie korzystamy z najwyższej jakości narzędzi i produktów, gwarantując zadowolenie z wykonanych usług. Zajmujemy się wymianą i naprawą szyb tylnych, czołowych (przednich) oraz bocznych w następujących pojazdach:

 • samochodach dostawczych,
 • samochodach ciężarowych,
 • samochodach osobowych,
 • pojazdach rolniczych,
 • autobusach,
 • pojazdach specjalistycznych.

Wieloletnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym sprawiło, że nasi fachowcy potrafią montować szyby samochodowe w Piasecznie we wszystkich modelach pojazdów. Jeżeli masz w swoim samochodzie jakieś specjalne szyby - to także jesteśmy w stanie Ci pomóc w naprawie.

Kiedy wymienić szyby samochodowe?

Kluczowa w rozstrzygnięciu, czy udać się do mechanika lub montażysty szyb samochodowych w Piasecznie, będzie odpowiednia obserwacja pojazdu. Oznaką pewnych nieprawidłowości może być rysa, mała dziurka, drobny ubytek itp. Ważne jest, aby nie zwlekać z wizytą u montażysty auto szyb w Piasecznie i czym prędzej skonsultować problem. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, czy ubytek w szybie wymaga bezwględnej jej wymiany - warto przyjechać na konsultację do naszej firmy. Specjaliści zajmują się usuwaniem odprysków do nawet 2 centymetrów średnicy. Jeżeli ubytek w szybie jest większy od podanej wartości, to wtedy konieczna jest wymiana całościowa. W swojej ofercie posiadamy dostęp do świetnej jakości produktów wiodących producentów, takich jak Pilkington, Saint-Gobain czy Nord Glass. Zajmujemy się również wymianą szyb samochodowych, które ucierpiały w wyniku wszelkich aktów wandalizmu

Naprawa szyb samochodowych w Piasecznie!

Stanowczo wymianę lub naprawę szyb samochodowych w warunkach domowych, bez specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Naprawa i wymiana szyb to skomplikowany proces, którym powinni zająć się fachowcy. Od tego elementu nadwozia zależy Twoje bezpieczeństwo.

Zachęcamy do skorzystania z usług naprawy auto szyb w Piasecznie - gwarantujemy ich wymianę w stosunkowo krótkim czasie, osiągając maksymalne efekty. Wybór odpowiedniej firmy jest o tyle istotny, że w przeciwnym wypadku może dojść do następujących konsekwencji:

 • kłopot z uruchomieniem poduszki powietrznej,
 • brak usztywnienia dla karoserii, co może skutkować pęknięciem szyby samochodowej,
 • nieszczelność szyby,
 • uniemożliwienie prawidłowego ogrzewania - brak możliwości regulacji temperatury wewnątrz samochodu,
 • ewentualny przeciek.

Bezpieczeństwo na drodze jest najważniejsze, dlatego tak ważne jest skorzystanie z usług w sprawdzonym i godnym zaufania miejscu.

Dodatkowe usługi oprócz wymiany szyb samochodowych w Piasecznie

Chcemy, aby nasza firma Auto Elawi świadczyła kompleksowe usługi, dzięki którym każdy kierowca będzie mógł rozwiązać różne problemy w jednym miejscu. Poza wymianą auto szyb zajmujemy się również przyciemnianiem szyb w Piasecznie, wykorzystując do tego najlepszej jakości folie z kilkuletnią gwarancją. Zadbaj o wizualne aspekty swojego samochodu!

Dane kontaktowe

Telefon: 575 455 570
Email: elawi.biuro@gmail.com
Website: www.autoelawi.pl

ul. Jastrzębska 10D
05-500 Piaseczno-Jastrzębie