Wymiana szyb Piaseczno

Szukasz solidnego serwisu zajmującego się profesjonalną wymianą i naprawą szyb samochodowych w Piasecznie i jego okolicach? Jeśli tak, to firma Auto Elawi to Twoje idealne rozwiązanie, kiedy chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa na drodze.

Auto Elawi to renomowany serwis, który ma wieloletnie doświadczenie w obszarze napraw i wymiany szyb samochodowych. Nasza firma jest doskonale znana w Piasecznie i okolicach, dzięki czemu możesz być pewien, że zostaniesz obsłużony przez profesjonalistów, którzy znają się na swojej pracy.

Szyby samochodowe w Piasecznie do każdego pojazdu

W naszym serwisie szybowym znajdziesz wykwalifikowany zespół montażystów, którzy są w stanie uporać się z każdym problemem. Podczas usługi wymiany lub naprawy szyb w Piasecznie korzystamy z najwyższej jakości narzędzi i produktów. Zajmujemy się naprawą szyb tylnych, czołowych (przednich) oraz bocznych w następujących pojazdach:

 • samochody dostawcze
 • samochody ciężarowe
 • samochody osobowe
 • pojazdy rolnicze
 • autokary i autobusy
 • pojazdy specjalistyczne i pojazdy służb mundurowych

Wieloletnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym sprawiło, że dla naszych fachowców montaż szyb samochodowych w Piasecznie nie stanowi problemu we wszystkich modelach pojazdów. Jeżeli masz w swoim samochodzie jakieś specjalne szyby - to także jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Kiedy wymienić auto szyby (przednie, czołowe, tylne)?

Kluczowa w rozstrzygnięciu, czy udać się do mechanika lub serwisu szyb samochodowych, będzie odpowiednia obserwacja pojazdu. Oznaką pewnych nieprawidłowości może być rysa, mała dziurka, drobny ubytek itp. Ważne jest, aby nie zwlekać z wizytą w serwisie i czym prędzej skonsultować problem.

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, czy ubytek w szybie wymaga bezwzględnej naprawy - warto przyjechać na konsultację do Auto Elawi. Nasi specjaliści zajmują się usuwaniem odprysków do nawet 2 centymetrów średnicy. Jeżeli ubytek jest większy od podanej wartości, to wtedy konieczna jest wymiana szyby.

W swojej ofercie posiadamy dostęp do świetnej jakości produktów najlepszych producentów, takich jak Pilkington, Saint-Gobain czy Nord Glass. Zajmujemy się również wymianą autoszyb, które ucierpiały w wyniku wszelkich aktów wandalizmu.

Naprawa szyb samochodowych w Piasecznie!

Stanowczo odradzamy wymianę lub naprawę szyb samochodowych w warunkach domowych, bez specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Naprawa i wymiana szyb to skomplikowany proces, którym powinni zająć się fachowcy w specjalistycznym warsztacie. Od tego elementu nadwozia zależy Twoje bezpieczeństwo. Naprawa pękniętej szyby samochodowej (czołowej) trwa około 15-20 minut i nie wymaga jej demontażu - po naprawie samochód jest gotowy do jazdy. Gdy potrzebujesz samochodowej szyby na wymiar to dobrze trafiłeś - w naszej ofercie znajdziesz wymianę szyb różnych wielkości i rozmiarów.

Tym samym zachęcamy do skorzystania z naprawy auto szyb w Piasecznie - gwarantujemy ich wymianę w krótkim czasie, osiągając maksymalne efekty. Wybór odpowiedniego warsztatu jest o tyle istotny, że w przeciwnym wypadku może dojść do następujących konsekwencji:

 • kłopot z uruchomieniem poduszki powietrznej,
 • brak usztywnienia dla karoserii, co może skutkować pęknięciem szyby,
 • nieszczelność szyby,
 • uniemożliwienie prawidłowego ogrzewania - brak możliwości regulacji temperatury wewnątrz samochodu,
 • ewentualny przeciek.

Bezpieczeństwo na drodze jest najważniejsze, dlatego tak ważne jest skorzystanie z usług w sprawdzonym i godnym zaufania miejscu. Sprawdź cennik dzwoniąc bezpośrednio do nas lub przyjeżdżając do naszego serwisu szyb w Piasecznie.

Przyciemnianie szyb w naszym serwisie

Poza naprawą i wymianą zajmujemy się również przyciemnianiem szyb samochodowych w Piasecznie, wykorzystując do tego najlepszej jakości folie z kilkuletnią gwarancją. Zadbaj o wizualne aspekty swojego samochodu!

Dane kontaktowe

Telefon: 575 455 570
Email: elawi.biuro@gmail.com
Website: www.autoelawi.pl

ul. Jastrzębska 10D
05-500 Piaseczno-Jastrzębie