Przyciemnianie szyb Piaseczno

Usługa przyciemniania szyb w Piasecznie jest skierowana do osób, które chcą podkreślić styl swojego samochodu lub czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróżowania.

Firma Auto Elawi od lat zajmuje się poprawianiem wyglądu pojazdów, dbając o kwestie estetyczne. Poza przyciemnianiem szyb zapewniamy także dostęp do innych usług serwisu samochodowego w Piasecznie, mieszczącego się przy ul. Jastrzębskiej 10 D.

Przyciemnianie szyb - Auto Elawi

Oferta przyciemniania szyb w Piasecznie

Nasza oferta dedykowana jest dla osób lubiących podkreślać sportowy charakter samochodu i ceniących sobie prywatność. Po skorzystaniu z usługi przyciemniania szyb w Piasecznie, nie będziesz musiał martwić się o ukrywanie wartościowych przedmiotów, bo nie będą one widoczne z zewnątrz pojazdu.

Usługę tę kierujemy do następujących pojazdów:

  • samochodów osobowych,
  • samochodów dostawczych i ciężarowych,
  • autobusów,
  • pojazdów specjalistycznych.

Zespół mechaników i montażystów pracuje na foliach najwyższej jakości, korzystając z najlepszych, specjalistycznych narzędzi. Dostępne u nas folie posiadają minimum 7 letnią gwarancję producenta m.in.: 3M, Armolite Exclusive, Sun Guard oraz Global. Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta, dlatego chcąc sprostać różnym wymaganiom, zaopatrzyliśmy się w folie o różnym stopniu przyciemnienia. Zajmujemy się usługą przyciemniania szyb w Piasecznie oferowaną przez Auto Elawi, niezależnie od modelu pojazdu i wymiarów szyby - projekty są dobierane indywidualnie. W naszej ofercie również przyciemniana szyba na wymiar. Nasi fachowcy są świetnymi doradcami i pomocnikami.

Co więcej, posiadamy wieloletnie doświadczenie w przyciemnianiu nowych aut. Od lat współpracujemy z salonami i komisami samochodowymi, świadcząc usługi w zakresie estetyki pojazdów i nie tylko.

Przyciemnianie szyb - Auto Elawi

Bezinwazyjne przyciemnianie szyb

Zespół mechaników i montażystów pracuje na foliach najwyższej jakości, korzystając z najlepszych, specjalistycznych narzędzi. Dostępne u nas folie posiadają minimum 7 letnią gwarancję producenta. Wśród wiodących producentów folii do przyciemniania szyb, z którymi współpracujemy możemy wyróżnić m.in.: 3M, Armolite Exclusive, Sun Guard oraz Global.

Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta, dlatego chcąc sprostać różnym wymaganiom, zaopatrzyliśmy się w folie o różnym stopniu przyciemnienia. Zajmujemy się usługą przyciemniania szyb w Piasecznie oferowaną przez Auto Elawi, niezależnie od modelu pojazdu i wymiarów szyby - projekty są dobierane indywidualnie. Nasi fachowcy są świetnymi doradcami i pomocnikami.

Co więcej, posiadamy wieloletnie doświadczenie w przyciemnianiu nowych aut. Od lat współpracujemy z salonami i komisami samochodowymi, świadcząc usługi w zakresie estetyki pojazdów i nie tylko.

Dlaczego warto przyciemnić szyby w Piasecznie?

Współczesne rozwiązania pozwalają na trwałe lub tymczasowe przyciemnianie szyb. Jest to świetna opcja dla wszystkich niezdecydowanych osób, które chcą chronić się przed promieniowaniem słonecznym w okresie wiosenno-letnim. Przyciemniane szyby wpływają na utrzymanie niższej temperatury wewnątrz samochodu, dodatkowo posiadają one nadprogramową warstwę, która utrudnia przebicie lub wybicie szyby.

Należy jedynie pamiętać, że usługa przyciemniania szyb w Piasecznie nie obejmuje szyb czołowych ani przednich. Zgodnie z przepisami prawa szyba musi przepuszczać nie mniej niż 30% promieniowania słonecznego do wnętrza kabiny.

Postaw na Auto Elawi i przyciemnianie szyb w Piasecznie!

Źle wykonana usługa przyciemniania szyb ma wpływ na późniejszy komfort jazdy i bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów. Powikłaniami mogą być np. pęcherzyki powietrza pod folią, krzywo przyklejone fragmenty folii, zmiana koloru lub jej odklejanie itp. Ważne jest zastosowanie się do wymogów prawnych co do przepuszczalności światła przez szybę. W innym przypadku pojazd może nie przejść pozytywnie przeglądu technicznego lub zostać skontrolowany przez odpowiednie służby np. policję. Istotnym jest wożenie ze sobą dowodu na wykonaną usługę przyciemnienia szyb i dokumentu potwierdzającego atest. Każda folia stosowana przy przyciemnianiu szyb powinna mieć atest Instytutu Szkła i Ceramiki (ISiC).

Polerowanie reflektorów - Auto Elawi

Auto Elawi to nie tylko przyciemnianie szyb w Piasecznie

Dbamy o kompleksowość usług firmy Auto Elawi, dlatego robimy wszystko, aby nasi klienci mogli korzystać z bogatej oferty. Poza usługą przyciemniania szyb, zajmujemy się także wymianą i naprawą szyb w Piasecznie, korzystając z najlepszej jakości materiałów i narzędzi. W ofercie znajduje się także oklejanie samochodów, pranie tapicerki, czy przygotowanie auta do sprzedaży. Skontaktuj się z nami i sprawdź cenę na przyciemnianie szyb. Zapraszamy!

Dane kontaktowe

Telefon: 575 455 570
Email: elawi.biuro@gmail.com
Website: www.autoelawi.pl

ul. Jastrzębska 10D
05-500 Piaseczno-Jastrzębie